Kurumsal

İzmir de artık Dolmuş TV var !  İzmir’deki Dolmuş’larda, değerlendirilmeyen ciddi bir reklâm mecrası fark eden İzmirli iki genç girişimci, Dolmuş TV adını verdikleri projeleriyle firmaların alternatif reklâm tercihi oluyor…

Gün geçmiyor ki, yeni projelere tanık olmayalım. İşte onlardan biri de Dolmuş TV… İzmir’de yaşayan iki genç girişimci Yunus Ükrek ve Savaş Durucan’ın, 1 Ağustos 2011 tarihinde resmen hayata geçirdikleri proje kapsamında dolmuşlarda kapalı devre televizyon yayını yapılıyor.

Blue Box Medya bünyesinde hayat bulan projenin fikir sahiplerinden Yunus Ükrek; “ Dolmuş Tv projesini pilot uygulama olarak 60 dolmuşta başlattığımızda bu kadar hızlı kabul göreceğini tahmin etmiyorduk. Ama kısa zamanda, ekranlarımızın olduğu dolmuşlardaki yolculardan çok güzel tepkiler aldık. İnsanlar, daha önce yolculuk ederken sıkıldıklarını ama Dolmuş TV sayesinde yolculuktan keyif aldıklarını dile getiriyorlar. Reklâm veren firmalar da, kısa sürede müşteri geri dönüşü elde ettikleri için bu uygulamamızdan dolayı bize teşekkür ediyorlar” dedi.

Bültenimize Kaydolun

Yeni çalışmalarımızdan faydalanmak için
bizlere e posta adresinizi bırakın.